Fizessen elő, olvassa az interneten a Pannon Presztízs Magazint! Keresse az újságárusoknál a Pannon Presztízs Magazint!

Válassza ki, hogyan szeretné megvásárolni a Presztízs Style Magazint.

Fizessen elő, olvassa az interneten a Presztízs Style Magazint! Keresse az újságárusoknál a Presztízs Style Magazint!

Technikai sportok

1 millió forintért küzdenek a legjobb kamionosok

Szeptember 30-án ötödik alkalommal rendezi meg a NiT Hungary és az ORFK-OBB Magyarország legnagyobb közlekedésbiztonsági és vezetéstechnikai kamionos versenyét Zsámbékon, a drivingcamp Hungary-n. Az ország legjobb tíz kamionsofőrje elméleti és látványos gyakorlati feladatokban méri össze tudását a döntőben, ráadásul idén két olyan versenyző is rajthoz áll, akik már kétszeres győztesei a megmérettetésnek. Ők versenyben vannak az Örökös Legkiválóbb Magyar Kamionsofőr címért. Tovább

Övön aluli ütésként jött a hír

A Budapest Rallye-n húzta volna elő a megújult Trabantot a Strider Zoltán - Apkó András páros, de mivel sok ezer ember bánatára a verseny elmaradt, B... Tovább

Versenygokarttal is készül a közel hatszáz lóerős Audi R8 vezetésére Keszthelyi Vivien

Versenygokarttal
Nem mindennapi lehetőséget kapott Keszthelyi Vivien az Auditól: a 16 éves magyar pilóta augusztus elején Németországban a nürburgringi 24 órás... Tovább

Dakarosok nyomában

Januárban kényelmes fotelből nézed a Dakart, de dúl benned a versenyszellem? Akkor most jól figyelj! Amatőr tereprali túra indul a HunGarian Baja... Tovább

„A rallye ettől rallye!”

Készült a remélt nagy visszatérésre Kazár Miklós a hétvégi Veszprém Rallye-n, és az idei esztendő rengeteg megpróbáltatása után végre elégedetten zárhatott egy versenyt. A Pro Racers pilótája elárulta, ezt az ötödik helyet – amivel a legjobb Ford-versenyző lett – nagyon megbecsülik, és külön kiemelte, jobb egyben elképesztő munkát végzett navigátora, Ferencz Ramón, aki sok olyan szakaszon átsegítette őt, amikor 150 kilométer/órás sebességnél semmit sem látott. Tovább

Szvoboda Bence nyerte a hazai motokrossz Eb-t

10 év után rendezett ismét rangos nemzetközi motokrossz versenyt Magyarország. A házigazda a patinás kiskunlacházi pálya volt, amely a hazai sportélet egyik szentélye. A 8 fordulós Motokrossz Open Európa-bajnokság utolsó állomását jelentette a múlt hétvégén megrendezett viadal, melynek az egyik legnagyobb hazai sztárja a 25 éves Szvoboda Bence volt. Tovább

Elrajtolt a 49. Kékszalag Erste World Nagydíj mezőnye

Csütörtökön 9 órakor elrajtolt Európa leghosszabb távú vitorlás versenye, a 49. Kékszalag Erste World Nagydíj mezőnye. A versenyre idén 526 hajó nevezett, amelyek a Balatonfüred előtt kitűzött mintegy hat kilométeres rajtvonalról Balatonkenese irányába indultak, hogy teljesítsék a légvonalban 155 kilométeres távot. A további útvonal Siófok, majd a Tihanyi-szoroson át Keszthely, ahonnan a hajók a balatonfüredi célba vitorláznak vissza. Tovább

EEO 2017 – Ultra extrém viadal

Idén kilencedik alkalommal rendezték meg az Extreme Euro Open IPSC pisztolyversenyt a csehországi Hodonice városában, melyen az ST IPSC SE három versenyzője is részt vett. A verseny komolyságát jól tükrözi, hogy a nevezés megnyitását követő 7 órán belül betelt a létszám, egy újabb óra múlva pedig megvolt a kétszázadik túljelentkező. Végül 46 ország 1129 versenyzője regisztrálta magát a küzdelemre, s közülük 770-en meg is jelentek. Tovább

Szvoboda Bencének szólt a magyar himnusz Opatovban

Szvoboda Bence versenyről-versenyre varázsol idén. A németországi ADAC MX Masters sorozaton a legjobb ötben harcol, a nyílt osztrák bajnokságban győzni is tudott, de a legnagyobbakat idén Csehországban motorozza a 25 éves somogyi versenyző. Hétvégén Opatovban sérült lábbal nyert, így továbbra is ő uralja a bajnoki pontvadászatot. Tovább