Fizessen elő, olvassa az interneten a Pannon Presztízs Magazint! Keresse az újságárusoknál a Pannon Presztízs Magazint!

Válassza ki, hogyan szeretné megvásárolni a Presztízs Style Magazint.

Fizessen elő, olvassa az interneten a Presztízs Style Magazint! Keresse az újságárusoknál a Presztízs Style Magazint!

Téli

Átadják a Puskás-díj gyerekeknek szóló változatát!

Május 31-én a Groupama Arénában rendezett Magyar Kupa-döntő előtt a Bozsik Bajnokok keleti és nyugati csapata is összecsap. A szervezők a mérkőzés legszebb gólját a Bozsik Bajnokok Vándorkupával jutalmazzák. A többségében nehéz körülmények között élő fiataloknak hazai sztárok is szurkolnak, így a focirajongó Csobot Adél és Puskás Péter is. Tovább

Kékesi Márton szenzációs sízése az alpesi sí világbajnokságon

Kékesi Márton a kiváló 45. helyen végzett az alpesi sí világbajnokság záró számában, a férfi műlesiklásban. A másik magyar résztvevő, a Világ Kupa... Tovább

Bravúros teljesítmény alpesi síben

Öt aranyat, három ezüstöt és egy bronzérmet szerzett a magyar alpesi serdülő válogatott a korosztály egyik legrangosabb nemzetközi versenyén, a... Tovább

2. Zúzmara Félmaraton és Futófesztivál több mint 3000 nevezővel

Egész héten kiszámíthatatlan volt az időjárás a 2. Zúzmara Félmaraton és Futófesztivál szombati napja előtt, mivel a héten csak a kánikula nem ért el... Tovább

Mike Gratton a London Maraton győztese is a Zúzmara félmaratonon

A BSI 2017-ben is már ideje a "lovak közé csap": január 14-én, szombaton kezdődik a futószezon! Nem csak az időpont, de a helyszín is szokatlan, sőt talán pikáns. Ahol az év közben a telivérek hozzák ki magukból a legtöbbet, ott most a futók próbálhatják ki a versenyzés élményét. Tovább

Itt az év legfittebb napja, a 11. DECATHLON FittAréna!

Az érdeklődők az ünnepek előtti nagy erőgyűjtés jegyében december 17-én a BOK csarnokban (volt Syma csarnok, XIV. ker. Dózsa Gy. út 1.) lehetnek részesei egy jó hangulatú, izomlázat sem nélkülöző sportos napnak, a Budapest Sportiroda (BSI) szervezésében. Tovább

Miklós Edit a harmadik helyet kérte, és meg is kapta

Harmadik helyen végzett Miklós Edit az alpesi sí világkupa sorozat szombati lesikló futamában a kanadai Lake Louise-ban. Ezzel sízőnk a 2015-ös St. Moritz-i szenzációs teljesítménye után ismét pódiumon állhatott. Tovább

Tovább hódít a Mikulásfutás

Vasárnap ismét megrendezte a Budapest Sportiroda (BSI) az örömfutásnak is nevezhető 3. Rossmann Mikulásfutást. Tavaly a borongós idő ellenére is 2730 nevező érezte magát felkészültnek a futó Mikulás szerepére, és ünnepelte remek hangulatú közös futással a várva várt jeles napot. Idén még ennél is többen voltak. Tovább

Lake Louise-ban kezdi meg a szezont Miklós Edit

Miklós Edit számára is megkezdődik a 2016/2017-es Világkupa szezon a kanadai Lake Louise-ban, december 2. és 4. között. Pénteken és szombaton a lesikló futamokat, vasárnap a szuper-óriásműlesiklást rendezik. Olimpiai hetedik helyezett sportolónk célja a világkupa sorozatban és a februári világbajnokságon a dobogós helyezés megszerzése. Tovább