Fizessen elő, olvassa az interneten a Pannon Presztízs Magazint! Keresse az újságárusoknál a Pannon Presztízs Magazint!

Bezárás

Válassza ki, hogyan szeretné megvásárolni a Presztízs Style Magazint.

Fizessen elő, olvassa az interneten a Presztízs Style Magazint! Keresse az újságárusoknál a Presztízs Style Magazint!

Cselgáncs Vk - Joó hetedik Düsseldorfban

A 78 kilós Joó Abigél a hetedik helyen zárt a cselgáncsozók düsseldorfi Grand Prix-versenyének vasárnapi napján. Tovább
Hungária Kupa - Csoknyai László bronzérmes

A 81 kg-os Csoknyai László bronzérmet nyert a budapesti Körcsarnokban zajló 50. cselgáncs Hungária Kupa vasárnapi zárónapján. Tovább
Hungária Kupa - Jubileumi verseny az Európa-bajnokság jegyében

Ötvenedik alkalommal kerül sor a hétvégén a cselgáncs Hungária Kupára, amelyen ezúttal a férfiak lépnek tatamira, és amely az áprilisi, budapesti Európa-bajnokság jegyében zajlik. Tovább
Győzike nélkül

Az egyik londoni éremesélyes magyar dzsúdós, Ungvári Attila, ha csak valami csoda nem történik, doppingvétség miatt nem lehet ott az ötkarikás játékokon. A 73 kilogrammban versenyző ceglédi sportolót... Tovább
Testvér ellen soha!

Jól szerepeltek a magyar cselgáncsozók a 46. Hungária Férfi Judo Világkupán, 2006 után újra hazai győztest ünnepelhetett a publikum. Az Ungvári testvérek nagyon kitettek magukért, Attila arany-,... Tovább