Fizessen elő, olvassa az interneten a Pannon Presztízs Magazint! Keresse az újságárusoknál a Pannon Presztízs Magazint!

Bezárás

Válassza ki, hogyan szeretné megvásárolni a Presztízs Style Magazint.

Fizessen elő, olvassa az interneten a Presztízs Style Magazint! Keresse az újságárusoknál a Presztízs Style Magazint!

Budapesti karate Eb - Ötven ország versenyzőit várják

Ötven országból várnak versenyzőket a magyar házigazdák a május 9. és 12. közötti karate Európa-bajnokságra, amelynek a káposztásmegyeri Jégpalota ad otthont. A magyar szakvezetés két-három érem... Tovább
Bronzérmes a női kézilabda-válogatott

A magyar női kézilabda-válogatott - túlteljesítve az elvárásokat - bronzérmes lett a szerbiai Európa-bajnokságon, miután a vasárnapi, belgrádi helyosztón hosszabbítás után 41-38-ra legyőzte a... Tovább
Magyarok a curling Európa-bajnokságon

A szombaton kezdődött curling Európa-bajnokságon a magyar férfi válogatott első két meccsén kikapott, a női nemzeti delegáció ellenben első mérkőzését megnyerte, de vasárnap délelőtt kikapott. Tovább
Nem csúsztak el

Kitettek magukért a hollandiai Heerenveenben megrendezett rövid pályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon a magyar válogatott tagjai, elsősorban a hölgyeknek köszönhetően csapatunk öt éremmel... Tovább
Verrasztó Dávid

Sztárok nélkül utaznak az Eb-re

Csonka kerettel utazik a magyar úszóválogatott a csütörtöktől vasárnapig tartó eindhoveni rövid pályás Európa-bajnokságra, a két ász, Cseh László és Gyurta Dániel a decemberi rövid pályás vb-re... Tovább
Gera Zoltán

Hajrá, magyarok!

A magyar labdarúgó válogatott ma este nyolc órától Stockholmban a svéd együttes vendégeként lép pályára a 2012-es, lengyel-ukrán közös rendezésű Európa-bajnokság kvalifikációs sorozatának első... Tovább
Orbán Éva

Barcelona 2010 Atlétikai Eb

A 20. atlétikai Európa-bajnokság szerdai versenynapján Orbán Éva bejutott a női kalapcsvetés döntőjébe. Tovább