Fizessen elő, olvassa az interneten a Pannon Presztízs Magazint! Keresse az újságárusoknál a Pannon Presztízs Magazint!

Fizessen elő, olvassa az interneten a Presztízs Style Magazint! Keresse az újságárusoknál a Presztízs Style Magazint!

Félmillióért elkelt Hamilton kalocsai mintás Forma-1-es overallja

A Roland Divatház aukcióján 501 115 forintért elkelt az egyedi, kalocsai mintás overall, melyet Lewis Hamilton brit Forma-1-es pilóta dedikált és viselt az idei Magyar Nagydíj időmérő edzésén. Tovább
Vettel győzött, a Red Bull megvédte vb-címét

már világbajnok Sebastian Vettel, a Red Bull német pilótája nyerte vasárnap a Forma-1-es Dél-koreai Nagydíjat. Az osztrák istálló három futammal a zárás előtt megvédte csapat világbajnoki címét. Tovább
Hamilton nyerte az első szabadedzést

Lewis Hamilton, a McLaren brit pilótája nyerte a Forma-1-es Magyar Nagydíj pénteki első szabadedzését. Tovább
A szerelők a fejükre estek?!

Nem csak arról marad emlékezetes a Forma-1 Silverstone-ban megrendezett nagydíja, hogy a Ferrari tíz futam után szerzett újra győzelmet, az angliai száguldás során az istállók szerelői is kitettek... Tovább
Kellner győzött, továbbjutottak a magyarok

Kellner Ádám remek játékkal, három sima szettben nyert vasárnap Szjarhej Betau ellen, ezzel a magyar férfi teniszválogatott 3-2-re győzött a vendég fehérorosz csapattal szemben a Gödöllőn rendezett... Tovább
Magyar lány a TOP10-ben, férfiak között

Kilenc ország 29 férfi versenyzője között, Kovács Niki egyedüli nőként a 10. helyen végzett múlt vasárnap az Alpok-Adria Bajnokság Pannónia-ringen megrendezett futamán a Superstock600-as kategóriában... Tovább
Olimpia a traplövő célkeresztjében

A 37 esztendős hatvani traplövő két második helyezés után az idei, Sarlóspusztán megrendezett országos bajnokságon megszerezte a hőn áhított aranyérmet. A sportember azért küzd, hogy kiharcolja a... Tovább
A motoros tragédiája

Lengyelországi lakásában holtan találták az ötszörös szlovén, hatszoros magyar bajnok, Eb-ezüstérmes salakmotorost, Matej Ferjant. A 34 éves szlovéniai születésű magyar állampolgár halálának... Tovább
Újra Vettel hátát nézte a mezőny

A Red Bull Racing világbajnoki címvédő német pilótája, Sebastian Vettel a rá jellemző magabiztossággal szerezte meg idei harmadik futamgyőzelmét az Isztambulban megrendezett Forma-1-es Török... Tovább
Ez a Bútor még mindig stílusos

A rali szurkolók körében népszerű Bútor Róbert győzelmével zárult a hét futamos WATT Energy országos bajnokság első versenye, a hétvégén lebonyolított Eger-rali. Tovább
Vettel-győzelem az F1 idénynyitóján

Az előző szezon világbajnoka, a német Sebastian Vettel az F1 2011-es ausztrál idénynyitó viadalán is bizonyította, nem tombolán nyerte vb-címét: a Red Bull pilótája magabiztos versenyzéssel, végig... Tovább
Banda Árpád

Olimpiai esélyes a magyar Tell Vilmos

Egy magyar csodagyerektől hangos az íjászvilág, a 16 esztendős Banda Árpád korosztályos világcsúccsal szerzett aranyérmet a budapesti junior Európa-bajnokságon, eredménye a felnőttek között is... Tovább
Trónfosztás a tollaslabdázóknál

A pécsi Multi Alarm SE gárdája 2:0 arányban nyerte a Hajdú Gabona-DTC elleni csapatdöntőt, így a baranyaiak elhódították a tizennyolcszoros bajnoktól az aranyérmet. Tovább
Magyar salakszóró a Pampák királya

Magyar salakmotoros sikerétől hangos Argentína: Magosi Norbert meggyőző fölénnyel, két hazai versenyzőt maga mögé utasítva nyerte a gauchók tizenegy fordulós nyílt országos bajnokságát.... Tovább
Átírták a Formula-1 idénynyitójának forgatókönyvét a bahreini zavargások

A kormányellenes zavargások miatt a Forma-1-es Bahreini Nagydíj szervezői hétfőn bejelentették, elhalasztják a 2011-es szezon nyitófutamaként betervezett versenyüket. A legnépszerűbb gyorsasági... Tovább