Fizessen elő, olvassa az interneten a Pannon Presztízs Magazint! Keresse az újságárusoknál a Pannon Presztízs Magazint!

Válassza ki, hogyan szeretné megvásárolni a Presztízs Style Magazint.

Fizessen elő, olvassa az interneten a Presztízs Style Magazint! Keresse az újságárusoknál a Presztízs Style Magazint!

Debrecennél az előny

Balogh Zoltán | dvsc.hu | 2011.04.08. |
A Ligakupa fináléja első mérkőzésén a házigazda DVSC 2:1 arányban verte a szezonban remek teljesítményt nyújtó Paksot, kérdés, hogy a soványka előny elég lesz-e a visszavágón.

Az utóbbi évek magyar futballjának reprezentánsa, a DVSC gyengécske játékot mutat be az idei szezonban, a bajnoki címre már semmi esélye. A cívisek azért a Ligakupa döntőjébe kvalifikálták magukat, ám a falusi csapatként számontartott Paks ellen csak minimális előnyt szereztek az első meccsen. Salami bizonyította, nem csak a Pick ér valamit, a debreceni szurkolók körében népszerű játékos góljára azonban a „túloldalról” Vári válaszolt. Hogy mégis a piros-fehérek örüljenek a végén, arról „Janika” gondoskodott, a Loki kameruni légiósa az első félidő végén talált be Csernyánszky kapujába. A DVSC a második félidőben eldönthette volna a kupa sorsát, ám hiába támadott keményen, a tizenhatos előtt elfogyott a tudomány, sőt a hajrában megítélt tizenegyesből sem találtak be a házigazdák, így soványka előnnyel utazhatnak a paksi visszavágóra.