Fizessen elő, olvassa az interneten a Pannon Presztízs Magazint! Keresse az újságárusoknál a Pannon Presztízs Magazint!

Válassza ki, hogyan szeretné megvásárolni a Presztízs Style Magazint.

Fizessen elő, olvassa az interneten a Presztízs Style Magazint! Keresse az újságárusoknál a Presztízs Style Magazint!

Ez a Bútor még mindig stílusos

Balogh Zoltán | butorrobi.hu | 2011.04.04. |
A rali szurkolók körében népszerű Bútor Róbert győzelmével zárult a hét futamos WATT Energy országos bajnokság első versenye, a hétvégén lebonyolított Eger-rali.

Bútor Róbert ismert és elismert szereplője a magyar rali sportnak, húsz éve tekeri a volánt, több géposztályban szerzett bajnoki címet, ám az abszolút kategóriában eddig még futamgyőzelme sem volt. Az egri ralin ebbe a „fiókba” is bepakolta a maga sikerét, megszerezte élete első győzelmét a legkomolyabb kategóriában. Bútor egri elsőségének értékét növeli, hogy egy új autóval (Peugeot 207 S2000), s egy új navigátorral, Bacigal Igorral utasította maga mögé a mezőnyt. A tizenegy gyorsasági szakaszból álló viadal második helyét a tavalyi bajnok, Aschenbrenner György kaparintotta meg, míg az abszolút kategória dobogójának harmadik fokára Kazár Miklós álhatott fel.

A 449,9 kilométeres, 163,2 kilométeres gyorsasági szakaszt magában foglaló viadal után április 29. és május 1. között Miskolc környékén nyomják majd a gázt a pilóták.